• ACT-PRO15 B-52 15 inç 38cm 2 Yollu Aktif Kabin Hoparlör
  • Marka: B52
  • Ürün Kodu: ACT-PRO15
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Ürün Garanti Süresi: 2 Yıl
  • Ürün Tahmini Sevk Tarihi: 14 Mayıs 2026 Perşembe
ACT-PRO15 500 Watt 2 Yollu 15 inç | 38 cm Aktif Kabin Hoparlör
500 watt 2 yollu 15 inç | 38 cm aktif kabin hoparlör, boyalı ahşap kasa, 56 Hz ~ 18 kHz frekans tepkisi, 131 dB maksimum SPL, 90° x 40° ses dağılım açısı, 20 ohm balans girişler, LCD ekran, 68 cm x 44 cm x 48 cm boyutlar, 28.2 kg
B-52 ACT-PRO15
Teknik Özellikleri
Ürün KoduACT-PRO15
SeriACT Serisi
TipAktif Kabin Hoparlör
Benzer Ürünler
WS-1256T Westa 16cm Sıva Üstü Hoparlör Beyaz
16cm Sıva Üstü Hoparlör Beyaz 5'' 16 cm 1,5W - 3 Watt 70V~100V Hassasiyet: 90 dB Dış Çapı : 180X74 m..
CX-112 Leem 12 inç 30cm 2 Yollu Max.800 Watt Pasif Kabin Hoparlör
CX-112 RMS 200 Watt 2 yollu 12 inç | 30 cm Pasif Kabin Hoparlör2 yollu 12 inç | 30 cm halı..
WESTA Westa 16cm 3~6 Watt TRAFOLU Asma Tavan Alçıpan Hoparlör
Trafolu  Tavan Hoparlör                 5 '' 17 cm..
DS-15AU Decon 15 inç 38 cm 2 Yollu 150 Watt USB/SD Kart Okuyculu Aktif Kabin Hoparlör
DECON 15'' PLASTİK AKTİF KABİN HOPARLÖR • Çıkış Gücü: 150W / 8 Ohm• USB/SD/MP3/WMA• Frekan..