Hakkımızda

HAKKIMIZDA

                Derin Güvenlik adı altında 2007 yılında kurulan firmamız CCTV kapalı devre görüntüleme sistemleri başta olmak üzere; alarm sistemleri, yangın sistemleri, turnike-geçiş sistemleri ve ses sistemleri gibi alanlarda hem kurumsal hem bireysel müşteriler için hizmet vermektedir. Bu iş alanlarında küçük, orta, büyük proje ayrımı yapmaksızın her zaman tüketiciye hizmet odaklı çalışma prensibini benimseyen firmamız hem Avrupa hem de Anadolu yakasında bulunan şubelerinde bu hizmetlerini sürdürmeye ve geliştirerek büyütmeye devam etmektedir. Okul, Hastane, Kamu Kurumları, Devlet Daireleri gibi birçok büyük projede yer almış olan firmamız; bu tecrübesinden aldığı kuvvetle başarılarını her geçen gün sürdürmekte ve gelişen teknolojiyi her daim çalışmalarına yansıtmaktadır.

                Uzun yıllardır sektörde olan firmamız gelişen teknolojiyle birlikte meydana gelen fiyat artışlarını müşterilerine en az derecede yansıtmaya çalışarak her zaman fiyat/performans orantısını korumaya çalışmaktadır. Bu bağlamda tecrübeli elemanlarıyla ihtiyacınızı en uygun çözüm yolları ve alternatiflerle karşılarken, ürün ve hizmet kalitesinden asla taviz vermemektedir.

"Hiç birimiz hepimiz kadar güçlü değiliz!" sözünü işinde mümkün olduğunca benimseyen firmamız; her zaman ciddi, disiplinli, kararlı ve kaliteli çalışmalara imza atmaya çalışmıştır. Bu nedenledir ki yaptığımız tüm çalışmalar hem referansımız hem de firmamızın aynası olmuştur.

Bugün dünden daha güçlüyüz, bugün daha çok proje üretiyoruz çünkü yarınlar bugünün çalışmaları ile ayakta olacak. Bunu biliyoruz, çalışıyoruz ve başarıyoruz.

Vizyonumuz

Sürekli büyüyerek ve kendimizi geliştirerek sektörde devamlılığımızı sağlamak ve küçük büyük demeden her kesime hitap edebilmektir.

Misyonumuz

Bulunduğumuz şartlarda her zaman kaliteden ödün vermeden en iyi ürünü en iyi fiyatla müşterilerimize sunmak ve her daim müşteri memnuniyeti sağlamaktır.